o firmie

Manufaktura Dobrych Usług Sp. z o.o. to spółka non-profit, której głównym udziałowcem jest Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej w Pile.

Manufaktura Dobrych Usług powstała w 2015 roku.

Chęć wsparcia ludzi zagrożonych wykluczeniem społecznym była jednym z głównych powodów rozpoczęcia działalności gospodarczej przez Manufakturę Dobrych Usług Sp. z o.o. Zatrudnienie w naszym przedsiębiorstwie społecznym znalazły osoby mające problem z odnalezieniem się na rynku pracy, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, wymagające wsparcia.

Praca w naszej firmie wpłynęła pozytywnie na dotychczasowe życie osób zatrudnionych, podnosząc ich wiarę we własne możliwości, potwierdzające zaradność, jak również zapewniając niezależność finansową.

Działalność Manufaktury opiera się w tej chwili przede wszystkim na usługach krawieckich i hafciarskich.Posiadamy nowoczesny i profesjonalny park maszynowy, w tym m.in. 15-igłową hafciarkę.

Oferujemy przede wszystkim usługi szycia toreb, worków, plecaków z powierzonego lub własnego materiału, a także toreb z banerów reklamowych. Dodatkowo przyjmujemy zlecenia z zakresu szycia pościeli, obrusów, itp. Naszym atutem jest również hafciarka, dzięki której możemy zaprojektować i wyszyć dowolny wzór na odzieży roboczej, pościeli, koszulkach, flagach, czy czapkach.